ROSIL BUDOWNICTWO - FUTURE SOLUTIONS 
O NAS


FIRMA ROSIL zajmujemy się obsługą inwestycji budowlanych przy wykorzystaniu technologii cienkościennych konstrukcji stalowych (LGS). Z wykorzystaniem tej technologii budujemy domy jedno i wielorodzinne, domy modułowe, domy na kołach oraz konstrukcje nietypowe. Współpracujemy z firmami budowlanymi a także klientami indywidualnymi na terenie Polski jaki i zagranicą. 


Nasza technologia oparta na lekkim szkielecie stalowym to nowoczesna technologia, która jest alternatywną dla tradycyjnego budownictwa. Charakteryzująca się szybkim procesem budowy, precyzją wykonania, niskimi kosztami eksploatacji, energooszczędnością, funkcjonalnością a przede wszystkim jest to rozwiązanie przyszłości.

 

Każdy realizowany przez nas projekt jest „szyty na miarę” w zależności od wymagań inwestora. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz widzę w zakresie budownictwa szkieletowego oraz modułowego, jesteśmy w stanie zaadaptować niemalże każdy projekt do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Dobierzemy optymalne rozwiązanie oraz przygotujemy wszystkie niezbędne projekty.

 

Poznanie naszej pracy pozwala na spojrzenie w technologie przyszłości, zapoznanie się z elementami składowymi całego procesu i spojrzenie na budowę domu z innej perspektywy, tej przyjemniejszej.

 Bardzo chętnie dzielimy się naszą widzą, skontaktuj się z nami, jesteśmy tu dla Ciebie!

R-1
WSPARCIE
kask-ochronny-kategoria-iii-bialy-lahti-pro-l1040201
Bartłomiej Kryniewski
+48-501-324-654
USŁUGI
  • Cienkościenne konstrukcje stalowe
  • Domy modułowe - do 35m2
  • Domy szkieletowe 35m2 - bez pozwolenia na budowę
  • Mała architektura
LOKALIZACJA
ADRES:
ul. Górnicza, 26-026 Morawica, woj. Świętokrzyskie
KONTAKT
Email:
Telefon: